Nakup JIB nad 2500Kč = váha v hodnotě 500,- zdarma

01.02.2015 05:39

POZOR AKCE !!!

Při nákupu hnojiv Jungle in da box nad 2.500,- Vám k nákupu přidáme značkovou digitální váhu ON BALANCE 0,1 až 500g v hodnotě 500,-Kč ZDARMA!!!

 

Dle pozitivních reakcí zákazníků a kladné odezvy přátel i z vlastní zkušenosti nadprůměrných výsledků Vám tyto hnojiva musím vřele doporučit. Jungleindabox mají velký ohlas jak u začátečníků, tak u pokročilých pěstitelů a farmářů s větší spotřebou! Hlavní výhodou je, že tyto hnojiva již obsahují všechny potřebné doplňky jako kořenový stimulátor, květový booster a další různé mikroprvky. Pěstování je tím oto snažší a také ušetříte značnou část za někdy nesmyslné a předražené doplňky. Nemělo by se Vám tedy ani stát, že rostliny přehnojíte různými přídavky. Hnojiva Jungle mají přesně dané tabulky dávkování, při kterých nemůžete nic pokazit a pokud navíc měříte pH a EC, můžete se těšit z nadprůměrných výsledků! Cenově litrová sada JIB v porovnání s ostatními hnojivy stojí průměrně stejně, značnou část ovšem ušetříte na doplňcích které nepotřebujete. Navíc cena hnojiv o dost klesá - při odběru již 5L sady se dostanete na 63% základní ceny (to je skoro -40% sleva). 

 

JUNGLE IN DA BOX - je třísložkový komplex minerálního základu a synergicky působících biologických doplňků. Souborem svých vlastností přesně vystihuje potřeby jak profesionálů tak začátečníků. Nabízí snadnou přípravu, dlouhodobou stabilitu nastavených hodnot roztoku a zejména vysokou efektivitu a to díky inovativnímu složení podle nejnovějších poznatků z biochemie rostlin. Svým složením simuluje v největší možné míře přirozené procesy probíhající v nejkvalitnějších úrodných půdách. Obsahují všechny potřebné doplňky.

 

Starter Kit 4x1L stojí 990,- nebo sada 3x 5L je za 2990,-

 

*do vyprodání zásob, + garance do konce května nebo na dotaz

Zpět