Červen - novinky a akce

28.05.2016 04:07

Hlavní novinkou je první kapesní vaporizér v historii, který umožňuje vaporizaci vlastnoručně namíchaného oleje/výtažku nebo extraktu z bylin! 

Sada Open Vape FIY Kit se skládá z velmi úzkého nenápadného vapíku ve tvaru klasické tužky totožné s el.cigaretou a precizně vyladěného příslušenství. Vaporizér O.pen Vape FIY je navržen tak aby nikdy nedošlo k ucpaní, spálení nebo jiné poruše vlivem husteho extraktu! jedno naplňení vydrží až na týden spokojené inhalace)) Pára nezanechává žádný zápach při užití jakékoliv směsi, protože nedochází k spalování látek, ale pouze odpaření. Můžete tak směle inhalovat oblíbenou směs na jekémkoliv místě aniž by o Vás někdo věděl nebo něco cítil. Tento kvalitní přístroj s 2letou zárukou nabízíme za akční cenu 1190,-!!!

NEBO:

G Pro Herbal je elegantní kapesní vaporizér s třístupňovým nastavením teploty. Tento technologický zázrak určený k bezvadné vaporizaci bylin byl vyvinut v souladu s přáními zákazníků a s důrazem na výkonnost i snadné zacházení. Vnitřní strukturu vapíku tvoří topná komora z ušlechtilé, nerezové oceli. Tento ruční vapík je pouze na suchý materiál.

 

Nově také skladem vaporizéry Volcano classic a Volcano Digit za velmi přijatelné ceny, již od 6790,-Kč

--------------------------------------------------------------------------------------------

Dalším skvělím objevem je květový stimulátor GENI Shooting Powder který podporuje rychlý start květu a zvyšuje objem plodů až o 20%. Dále máme nově v nabídce kapesní mikroskop a nové kvalitní nůžky od 59,-Kč. Pokračujeme čistícím roztokem Milwaukee pro jakékoliv pH a EC měřící přístroje, který vám zajistí až o 50% delší životnost sondy u těchto metrů, pouze za 49,-Kč.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Novinkou na trhu je nový vylepšený a designově propracovaný HOMEBOX AMBIENT

Světlý stan na pěstování Homebox Ambient s vnitřní fólií ze speciálního materiálu PAR+ se zvýšenou světelnou odrazivostí. Speciálně vyvinutá fólie PAR+ odráží více světla a méně tepla a tím pozitivně ovlivňuje život a růst rostlin pod umělým osvětlením. Světlejší design lépe zapadne do pokoje čímž se stává méně napadnějším. Neprůsvitný, pevný material s dlouhou životností a velkou nosností. Díky průhledným okýnkům nemusíte otevírat celý stan. 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Komplexní Hnojiva BioTabs přišli teprve nedávno na trh a ačkoliv je jejich aplikace trošičku naročnější, určitě stojí za vyzkoušení. Komplexní sada organické výživy a doplňků na pěstování až pro 10 rostlin v půdě (na cca 1m2). Biotabs Starterpack vč. Bactrex, Mycotrex, BioTabs, Orgatrex, Startrex

  

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozšířili jsme sortiment o 1L a 5L baleni velmi oblíbeného tekutého hnojiva Guanokalong Grow, Bloom a Extrakt Taste imp.

Hlavní výhoda je že se jedná o organická hnojiva na přírodní bázi která zajištují dlouhodobé uvolnovaní živin v substrátu, Zlepšuje chuť, kvalitu a výnos. Urychluje tvorbu kořenového systému. Zvyšuje odolnost rostliny proti bakteriím. Vhodné pro in i outdoor nenáročné pěstování.

 

 

Zpět